Pag-Novalja - Mobilhome

Mobilní dům pro 2 osoby

Mobilní dům pro 2 os. je složený ze dvou místností, ložnice s dvoulůžkem a předsíňkou s kuchyňským koutem a ledničkou . Mobilhome má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa. 

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 3-5 osob

Mobilní dům pro 5 osob je klimatizovaný, složený ze dvou místností: první je ložnice se třemi samostatnými lůžky a obývací místnost s odděleným prostorem a rozkládacím 1 ½ lůžkem. Je zde vybavena kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa a prostor pro parkování.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4 osoby (16m2)

Spojené mobilní domy pro 4 os. (16 m2) má dvě oddělené ložnice se dvěma lůžky (možnost spojení ve dvoulůžko), zařízenou kuchyňku s chladničkou, sporákem, mikrovlnná trouba a kompletní sada kuchyňského a jídelního nádobí. Mobilhome má vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Před mobilhomem je zastřešený prostor k venkovnímu posezení a vedle je prostor k parkování.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4-6 osob (32 m2)

Mobilní dům pro 4-6 osob( 32m) je klimatizovaný, složený ze dvou ložnic: ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky a obývací místnost s rozkládacím 1 ½ lůžkem a kuchyňským koutem.. Je zde plně vybavená kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa a prostor pro parkování.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4-6 osob (35 m2 de luxe)

Mobilní dům pro 4-6 os. (35 m2 de luxe) je klimatizovaný, složený ze dvou ložnic: ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky a obývací místnost s rozkládacím 1 ½ lůžkem a kuchyňským koutem.. Je zde plně vybavená kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa a prostor pro parkování.