Pag-Novalja - kemp Straško

Weather

Pag-Novalja

Today, Leden 26, 2022
12:00-18:00

Jasno

Jasno
10 °C
Feels like 9 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Ostrov Pag

img00.jpgOstrov Pag je se svou 60 km délkou třetím největším ostrovem Chorvatska. V šedesátých letech minulého století byl ostrov Pag spojen mostem a stal se tak velmi oblíbenou turistickou destinací. Na prosolených pastvinách ostrova Pag tamní pastevci chovají houževnaté ovce, z jejichž mléka vyrábí celosvětově známou specialitu - pašski sir.

 

Kemp Straško ****

Kemp Straško je umístěn ve stínu borového háje přímo na pláži. Od Novalji je vzdálen cca 1,5 km. Kemp je rozlehlý a od našich mobilních domů trvá cesta do centra cca 30 min. V sezóně je možnost využít mašinku. Má dlouhou a širokou oblázkovou pláž. Naše mobilhomy jsou cca 100m vzdálené od pláže. V kempu Straško jsou dvě restaurace s nabídkou hotových jídel a mořských specialit, pizzeria, pivnice, bistro, 2x market, rybárna, 2x pekárna, půjčovna jízdních kol, skútrů, lodí a šlapadel.

Sportovní aktivity v kempu:
Dospělí se mohou těšit na Tai Chi, zumbu, jógu, aqua aerobik nebo karaoke a tanec s živou hudbou v průběhu večerních hodin.
Hosté kempu mají k dispozici sportovní centrum s mnoha vybavením, jako je tenis a badminton, golf, plážový volejbal, posilovna
Veškeré služby sportovního centra jsou pro hosty kempu Straško zcela zdarma!

Zábava:
Letní kino, animační programy, večerní organizovaný program

Zdarma:
Internetové připojení (WIFI), aerobic a aquaaerobic, dětský koutek s dětským hřištěm a miniclubem pod vedením profesionálních animátorů. Kemp Straško patří mezi nejlépe vybavené kempy v celém Chorvatsku a proto je oblíbený turisty všech generací.

Kemp získal mnoho ocenění, mezi nimiž je třeba zmínit ocenění Blue Flower Award za nejlepší kemp v Chorvatsku v roce 2011. Od roku 2008 kemp Straško hrdě nosí čtyři hvězdičky.

 

Mapa kempu Straško ke stažení v PDF