Pag-Novalja - kemp Straško

Weather

Pag-Novalja

Today, Únor 23, 2019
00:00-06:00

Polojasno

Polojasno
3 °C
Feels like -3 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

KEMP STRAŠKO

 

Ostrov Pag

img00.jpgOstrov Pag je se svou 60 km délkou třetím největším ostrovem Chorvatska. V šedesátých letech minulého století byl ostrov Pag spojen mostem a stal se tak velmi oblíbenou turistickou destinací. Na prosolených pastvinách ostrova Pag tamní pastevci chovají houževnaté ovce, z jejichž mléka vyrábí celosvětově známou specialitu - pašski sir.

 

Kemp Straško ****

img10.jpg

Kemp Straško je umístěn ve stínu borového háje přímo na pláži. Od Novalji je vzdálen cca 1,5 km. Kemp je rozlehlý a od našich mobilních domů trvá cesta do centra cca 30 min. V sezóně je možnost využít mašinku. Má dlouhou a širokou oblázkovou pláž. Naše mobilhomy jsou cca 200m vzdálené od pláže. V kempu Straško jsou dvě restaurace s nabídkou hotových jídel a mořských specialit, pizzeria, pivnice, bistro, 2x market, rybárna, 2x pekárna, půjčovna jízdních kol, skútrů, lodí a šlapadel.

Sportovní aktivity v kempu: dospělí se mohou těšit na Tai Chi, zumbu, jógu, aqua aerobik nebo karaoke a tanec s živou hudbou v průběhu večerních hodin.
Hosté kempu mají k dispozici sportovní centrum s mnoha vybavením, jako je tenis a badminton, golf, plážový volejbal, posilovna, bowling a šachy.
Veškeré služby sportovního centra jsou pro hosty kempu Straško zcela zdarma!

Zábava: Letní kino, animační programy, večerní organizovaný program

Zdarma: internetové připojení (WIFI), aerobic a aquaaerobic, dětský koutek s dětským hřištěm a miniclubem pod vedením profesionálních animátorů. Kemp Straško patří mezi nejlépe vybavené kempy v celém Chorvatsku a proto je oblíbený turisty všech generací.
 

Kemp získal mnoho ocenění, mezi nimiž je třeba zmínit ocenění Blue Flower Award za nejlepší kemp v Chorvatsku v roce 2011. Od roku 2008 kemp Straško hrdě nosí čtyři hvězdičky.

Novalja

img03.jpg

NOVALJA jako turistické centrum ostrova postavena v malebném zálivu Luna je atraktivním místem pro své mírné klima, čistotu moře a různorodostí pláží obklopených borovými háji. Turisté si mohou vybrat pláže s klidnou vodou v laguně, nebo pláže s otevřeným mořem. Z bohaté minulosti se v Novalje dochoval pouze antický aquadukt z 1. století vytesaný přímo do kamene. Novalja je ideálním místem k odpočinku, romantickým večerním vycházkám na promenádách nebo k zábavě v různých klubech, diskotékách a restauracích.

Možnosti výletů: město Pag, město Zadar, sýrárna Gligora, Fish picnik.
 

Mapa kempu

Mapa v plné velikosti