Stránky kempu: https://venezia.huopenair.com/de/ . V kempu je restaurace, která je v provozu celoročně. Supermarket a bazén jsou v provozu pouze v letní sezóně. Kemp je na okraji pevninské části Benátek Marghera. V blízkém okolí kempu nejsou žádné památky ani restaurace. Veliká nákupní centra jsou od kempu vzdálené pěšky cca 20 minut (nákupní centra včetně potravin, Decathlon..).
Historické Benátky jsou s pevninou spojeny mostem Ponte della Libertá (- dlouhým 3850m). Do této historické části se od kempu dostanete autobusem č.6 (nikoliv 6A nebo 6B!!) ze stanice Parmesan. Zastávka je v docházkové vzdálenosti, dostanete mapku, popř. Vám vše osobně na místě vysvětlíme. Jízdenka stojí 1,50 EUR (další informace k jízdnému jsou v příloze). Vystupovat budete na konečné - náměstí Roma - Piazza Roma). Jízdní řád a foto stanice Parmesan jsou v příloze. Nezapomeňte si také prohlédnout stanici výstupní, která je naproti nástupní  (až pojedete zpět aby jste správně vystoupili!!)
Dostanete od nás také mapu historické části Benátek, včetně plánku tras s vodními linkami.
Další informace:
Kuchyní jsou vybaveny pouze 4-5 lůžkové mobilní domy. Menší domky (standart a superior) kuchyň nemají (žádné nádobí ani rychlovarnou konvici- můžete si vzít sebou), bungalovy superior mají malou ledničku. Všechny mobilní domky mají sociální zařízení, klimatizací včetně topení, ložní prádlo a ručníky. 
Doporučujeme si email i přílohu k emailu Benátky informace, kterou jsme pro Vás vytvořili vytisknout a vzít si s sebou!!!
Odjezd zpět do CZ:
Opustit a odevzdat ubytovací kapacity musíme do 9 hod.Cestou zpět je plánovaná návštěva supermarketu s nákupy (příjezd do UL cca v 23.00h)
Pro více informací o Benátkách se můžete podívat např. na tyto stránky:  https://zahorizont.cz/pruvodce-jeden-den-v-benatkach-levne-a-zabavne/
V případě dotazů volejte tel. 608 434 300 - Mgr. Kovácsová Iveta