Plavba výletní loďí MSC Symfonia

 

Na lodi jsou restaurace, kasina, bary, diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály a divadla.. Ubytování je možné v několika kategoriích kajut různých velikostních a cenových kategorií s různou úrovní služeb. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, fénem, trezorem. Postele jsou spojené do jedné manželské, ale je možné požádat kajutového stewarda, aby lůžka oddělil na dvě samostatná místa na spaní. Lůžka pro třetí a čtvrtou osobu, jsou-li v kajutách k dispozici, jsou řešena sklápěcími palandami nebo rozkládacím sofa, dle typu kajuty. Každá osoba včetně malých dětí musí mít své vlastní lůžko. Pokojová služba je k dispozici celý den. Úklid kajut je zajišťován denně.

 

 

Cena zájezdu zahrnuje: ubytování na lodi v kajutě dle výběru,
plavbu dle trasy, plnou penzi na lodi včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů, voda, čaj, káva, zmrzlina a led z automatů v samoobslužné restauraci v době jídel. kajutového stewarda,
dětský a mládežnický klub, přístup na kulturní a sportovní akce během plavby, sportovní a relaxační zařízení lodi (fitness, vířivky, bazény).
Cena nezahrnuje: Alkohol (možnost koupit balíček inclusive dosp. os, 3890 Kč/os/plavba. dítě 2-18 let 1890 Kč (momentálně je akce a v této ceně jsou i koktejly a internet), servisní poplatky (platí se až na lodi) 12 eur dosp. os./noc, dítě 2-12 let 6 eur/noc
Intenerář plavby: 1.den Benátky odplutí 19.00h 2.den Split stojí loď od10h do 20h, 3.den Kotor 9h-16h, 4.den na moři, 5.den Řím 9h-19h, 6.den Janov vylodění.

 

Rezervace a info prosím pouze na tato tel. čísla nebo na tento email:

Mgr. Kovácsová Iveta 608434300 Bc. Zuzana Kovács Skořepová 775363344