Doprava

Cestovní kancelář IveRia TRAVEL s.r.o. nabízí vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Vlastníme  3 autobusy SCANIA IRIZAR (pro 67 osob) r.v. 2015, 2016 a 2020.
Autobusy jsou vybaveny:  kávovarem, televizí, klimatizací a každý má WC, sedačky jsou polohovatelné, v každém z autobusů jsou bezpečnostní pásy. Patříme mezi nejlevnější dopravce v Ústeckém kraji, ceny se pohybují již od 25,-Kč/km bez DPH. Veškeré informace a objednávky přijímá paní Mgr. Iveta Kovácsová 608 43 43 00.

Autobusová doprava
 Cena dopravy zahrnuje i přepravu zavazadel jejichž celková hmotnost nesmí přesáhnout 18 kg/os.  Některé objemné předměty lze přepravovat pouze po předběžné dohodě v CK. Klienti mají možnost zakoupit místenku 50,-Kč/os/tam i zpět a zajistit si tak místa dle svého přání. Přesné pokyny s uvedením časů a místa odjezdu obdrží klient nejpozději 7 dní před zahájením zájezdu.


Ke stažení:
Smluvní přepravní podmínky


V roce 2020  přistupujeme k omezení převážení psů středních a větších

plemen. Bude možné převážet autobusem pouze malé rasy (jorkšír,

čivava...) a to po dohodě v kanceláři.

Pozor- bojová plemena (i štěně) nemají vstup do Chorvatska dovolen ani

vlastní dopravou. Informace o vstupu Vám zodpoví chorvatský konzulát v

Praze   tel.č. +420 235 090 801

DOPRAVA PRO NAŠE ZÁJEZDY

Cena dopravy do Chorvatska, ostrov Pag a Biograd na moru je 1890,-Kč na osobu. Odjezdové časy do těchto destinací jsou v odpoledních hodinách, záleží na obsazenosti a svozu  klientů v daném termínu. Pravidelně se odjíždí z Ústí nad Labem v 16.00 hodin a návrat bývá v 11.hod. vše se klient dozví 7 dní před odjezdem v pokynech na cestu, kde má možnost i dalších nástupních míst.

 

Cena dopravy do Itálie je 1960,-Kč na osobu. Odjezdové časy do této destinace jsou v odpoledních hodinách, záleží na obsazenosti a svozu  klientů v daném termínu. Pravidelně se odjíždí z Ústí nad Labem v 16.00 hodin a návrat bývá v 11.hod. vše se klient dozví 7 dní před odjezdem v pokynech na cestu, kde má možnost i dalších nástupních míst.


Odjezdový den z ČR: první den termínu uveden v cenících
Příjezdový den do ČR: poslední den termínu uveden v cenících

Nástupní místa do Chorvatska: Ústí nad Labem, Lovosice, Litoměřice, Praha, Brno jsou zahrnuty v ceně dopravy. Teplice za poplatek 60,-Kč/os přinejméně 10 osobách. Ostatní nástupní místa lze dohodnout v CK.

Nástupní místa do Itálie: Dle trasy, kterou v daném termínu jede ( přes Rakousko nebo Německo). Ostatní nástupní místa lze dohodnout v CK.

Individuální doprava znamená, že CK neodpovídá za dopravu klienta, který se na pobytové místo dopraví vlastním vozem (popř. vlakem, či letadlem). Při dopravě vlastním vozem je potřeba platný řidičský průkaz a doklady k vozidlu podle platných legislativ zemí přes které cestují. Pokyny pro účastníky vlastní dopravou s nutnými doklady cestovní kanceláře s aktuálními informacemi obdrží klient 7 dní před zahájením zájezdu. UPOZORNĚNÍ!!! První den termínu je dnem odjezdu, nikoli dnem nástupu pobytu!!! Při dopravě vlastním vozem je nutné počítat s placenými dálničními úseky.

Trasy do Chorvatska
  a) přes Maďarsko: Ústí nad Labem, Praha, Brno, Bratislava (SK), Szobathely (H), Zagreb (HR), Karlovac (HR), Zadar
  b) přes Rakousko: Ústí nad Labem, Praha, Brno, Wien (A), Maribor (SLO), Zagreb (HR), Karlovac (HR), Zadar (HR)

Trasy do Itálie
  a) přes Rakousko: Ústí nad Labem, Praha, České Budějovice, Linz (A), Salzburg (A), Udine (I), Venezia (I), Ravenna (I)
  b) přes Německo: Ústí nad Labem, Cheb, Regensburg (D), Innsbruck (A), Bolzano (I), Ravenna (I)