Doprava

Cestovní kancelář IveRia TRAVEL s.r.o. nabízí vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Vlastníme 1 autobus zn. MAN (pro 57 osob) a 2 autobusy SCANIA IRIZAR (pro 67 osob) r.v. 2015 a 2016.
Autobusy jsou vybaveny:  kávovarem, televizí, klimatizací a každý má WC, sedačky jsou polohovatelné, v každém z autobusů jsou bezpečnostní pásy. Patříme mezi nejlevnější dopravce v Ústeckém kraji, ceny se pohybují již od 25,-Kč/km bez DPH. Veškeré informace a objednávky přijímá paní Mgr. Iveta Kovácsová 608 43 43 00.

Autobusová doprava
 Cena dopravy zahrnuje i přepravu zavazadel jejichž celková hmotnost nesmí přesáhnout 18 kg/os. U zimních zájezdů je povolena přeprava pouze 1 páru lyží, nebo 1 snowboardu. Některé objemné předměty lze přepravovat pouze po předběžné dohodě v CK. Klienti mají možnost zakoupit místenku 50,-Kč/os/tam i zpět a zajistit si tak místa dle svého přání. Přesné pokyny s uvedením časů a místa odjezdu obdrží klient nejpozději 7 dní před zahájením zájezdu.
 

DOPRAVA PRO NAŠE ZÁJEZDY

 
Odjezdový den z ČR: první den termínu uveden v cenících
Příjezdový den do ČR: poslední den termínu uveden v cenících

Nástupní místa do Chorvatska: Ústí nad Labem, Lovosice, Litoměřice, Praha, Brno jsou zahrnuty v ceně dopravy. Děčín, Teplice za poplatek 60,-Kč/os přinejméně 8 osobách. Ostatní nástupní místa lze dohodnout v CK.

Nástupní místa do Itálie: Dle trasy, kterou v daném termínu jede ( přes Rakousko nebo Německo). Ostatní nástupní místa lze dohodnout v CK.

Individuální doprava znamená, že CK neodpovídá za dopravu klienta, který se na pobytové místo dopraví vlastním vozem (popř. vlakem, či letadlem). Při dopravě vlastním vozem je potřeba platný řidičský průkaz a doklady k vozidlu podle platných legislativ zemí přes které cestují. Pokyny pro účastníky vlastní dopravou s nutnými doklady cestovní kanceláře s aktuálními informacemi obdrží klient 7 dní před zahájením zájezdu. UPOZORNĚNÍ!!! První den termínu je dnem odjezdu, nikoli dnem nástupu pobytu!!! Při dopravě vlastním vozem je nutné počítat s placenými dálničními úseky.

Trasy do Chorvatska
  a) přes Maďarsko: Ústí nad Labem, Praha, Brno, Bratislava (SK), Szobathely (H), Zagreb (HR), Karlovac (HR), Zadar
  b) přes Rakousko: Ústí nad Labem, Praha, Brno, Wien (A), Maribor (SLO), Zagreb (HR), Karlovac (HR), Zadar (HR)

Trasy do Itálie
  a) přes Rakousko: Ústí nad Labem, Praha, České Budějovice, Linz (A), Salzburg (A), Udine (I), Venezia (I), Ravenna (I)
  b) přes Německo: Ústí nad Labem, Cheb, Regensburg (D), Innsbruck (A), Bolzano (I), Ravenna (I)