Wellness - Slovensko, Velký meder

Máme pro Vás nabídku do termálních lázní Velký Meder- Corvinus, ubytování v hotelu Elenka s polopenzí (pokoje 2-4 lůžkové) a to v termínu níže uvedeném.
Nabídka se vztahuje jen na osoby očkované a děti do 12 let s rodiči bez nutnosti očkování).
Rezervace z důvodů zavírání kempů přijímáme pouze telefonicky u p. Véghové 773 696 808. Děkujeme

 

 

datum

Cena za dospělou osobu

Dítě  do 2,99 let

Dítě 3-15 let

Senior nad 62 let

 

 

11.11.-14.11.2021

3190,-

700,-Kč

2790,-Kč

2980,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V ceně:

  • doprava autobusem - odjezd v nočních hodinách a návrat ve večerních hod.
  • Po cestě s výletem cca 1 hod. na VODNÍ DÍLO GABČÍKOVO).
  • Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích „Hotel Elenka“, polopenze (snídaně bufetová, večeře servírovaná),
  • 2 -3x celodenní vstup do termálního Aquacentra Corvinus, taneční večer s pečeným selátkem, Wi-Fi, delegát CK.

Pobytová taxa 1€ /den se vybíra v autobuse.

Rodinný Hotel Elenka ***

Nachází se v příjemném prostředí lesoparku na pěší zóně jen jednu minutu chůze od vchodu na  termální koupaliště Veľký Meder - v minulosti známým také pod jménem Čalovo.

Celý hotel je klimatizovaný a nabízí 2 a 4 lůžkové pokoje. Stravování je zajištěno v luxusně zařízené hotelové Restauraci Elenka.

 

Termální koupaliště Veľký Meder

Areál nabízí 6 vnitřních bazenů s teplotami vody 30°-37°C.

Všechny bazény i tobogány jsou otevřeny celoročně.

Krytý plavecký bazén se světelnými tobogány RED RING a BLACK LED. Vedle bazénu se nachází bar, sprchy a oddychový prostor.
Perličková koupel - stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí, zvyšují látkovou výměnu, zlepšují vnitřní dýchání, kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují.
Dětský bazén se skluzavkou a pestrobarevnými hracími elementy a jemnými proudy vody zaručují příjemnou zábavu Vašim dětem.
Polokrytý sedací bazén se sedadly po obvodu, vodními tryskami a masážními sprchami. Bazén je krytý jen z jendé třetiny a je propojen s vnější částí.
Rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády. Bazén se nachází ve venkovním areálu, je z třetiny krytý a je napuštěn termální vodou, která má účinky na pohybové ústrojí i lidský organismus.
Rodinný a zábavný bazén s "Vodní věží", vodopády, sprchami, vodními clonami, 500 litrovným vědrem, vodními děly a skluzavkami. Okolo bazénu se nachází oddychový prostor s lehátky a barem.

V ceně: doprava autobusem, ubytování "Hotel Elenka" 2noci/3dny 2-4 lůžkové pokoje, polopenze, 3dny vstup do termálního Aquacentra, taneční večer s pečeným selátkem, Wi-Fi, delegát naší CK, půjčení dětské postýlky.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh.