Mobilhome

Mobilní dům pro 2 osoby

Mobilní dům pro 2 os. je složený ze dvou místností, ložnice s dvoulůžkem a předsíňkou s kuchyňským koutem a ledničkou . Mobilhome má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa. 

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 3-5 osob

Mobilní dům pro 3-5 os. je klimatizovaný, složený ze dvou místností: první je ložnice se třemi samostatnými lůžky a obývací místnost s odděleným prostorem a rozkládacím dvoulůžkem. Je zde vybavená kuchyň včetně lednice. Mobilhome má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4 osoby (16m2)

Mobilní dům pro 4 osoby (16 m2) má dvě oddělené ložnice se dvěma lůžky (možnost spojení ve dvoulůžko), zařízenou kuchyňku s chladničkou, sporákem a kompletní sadou kuchyňského a jídelního nádobí. Mobilhome má vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Před mobilhomem je zastřešený prostor k venkovnímu posezení.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4-6 os. (24 m2)

Mobilní dům pro 4-6 osob (24 m2) je klimatizovaný, složený ze dvou ložnic: první ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se třemi lůžky a obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a TV. Je zde plně vybavená kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa. Vedle mobilhomu je prostor pro parkování.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 5-7 os. (32 m2)

Mobilní dům pro 5-7 os. (32 m2) je klimatizovaný, složený ze dvou ložnic: první ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se třemi lůžky a obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a TV. Je zde plně vybavená kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa. Vedle mobilhomu je prostor pro parkování.

Virtuální prohlídka