Mobilhome

Mobilní dům pro 2 osoby

Mobilní dům pro 2 os. je složený z jedné místnosti, ložnice s dvoulůžkem a předsíňkou s kuchyňským koutem a ledničkou . Mobilhome má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa. Je spojený s mobilhomem pro 3-5 osob (viz.nákres).

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 3-5 osob

Mobilní dům pro 5 osob je klimatizovaný, složený ze dvou místností: první je ložnice se třemi samostatnými lůžky a obývací místnost s odděleným prostorem a rozkládacím 1 ½ lůžkem. Je zde vybavena kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa a prostor pro parkování. Je spojený s mobilhomem pro dvě osoby(viz.nákres)

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4 osoby (16m2)

Mobilní dům pro 4 osoby (16 m2) má dvě oddělené ložnice se dvěma lůžky (možnost spojení ve dvoulůžko), zařízenou kuchyňku s chladničkou, sporákem a kompletní sadou kuchyňského a jídelního nádobí. Mobilhome má vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Před mobilhomem je zastřešený prostor k venkovnímu posezení.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4-6 os. (24 m2)

Mobilní dům pro 4-6 osob (24 m2) je klimatizovaný, složený ze dvou ložnic: první ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se třemi lůžky a obývací místnost s rozkládacím 1 1/2lůžkem . Je zde plně vybavená kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa. Vedle mobilhomu je prostor pro parkování.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4-6 os. (32 m2 de luxe)

Mobilní dům pro 4-6 osob (32 m2 de luxe) je klimatizovany, složeny ze dvou ložnic: první ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se dvěmi lůžky a obyvací místnost s rozkládacím 1 1/2lůžkem. Je zde plně vybavená kuchyň včetně lednice, rychlovarné konvice a mikrovlnné trouby, myčky na nádobí. Mobilhome má koupelnu se sprchovym koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa. Vedle mobilhomu je prostor pro parkování.

Virtuální prohlídka