Mobilhome

Mobilní dům pro 2 osoby

Mobilní dům pro 2 os. je složený ze dvou místností, ložnice s dvoulůžkem a předsíňkou s kuchyňským koutem a ledničkou . Mobilhome má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa. 

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 3-5 osob

Mobilní dům pro 5 osob je klimatizovaný, složený ze dvou místností: první je ložnice se třemi samostatnými lůžky a obývací místnost s odděleným prostorem a rozkládacím 1 ½ lůžkem. Je zde vybavena kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa a prostor pro parkování.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4 osoby (16m2)

Mobilní dům pro 4 osoby (16 m2) má dvě oddělené ložnice se dvěma lůžky (možnost spojení ve dvoulůžko), zařízenou kuchyňku s chladničkou, sporákem a kompletní sadou kuchyňského a jídelního nádobí. Mobilhome má vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Před mobilhomem je zastřešený prostor k venkovnímu posezení.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 4-6 os. (24 m2)

Mobilní dům pro 4-6 osob (24 m2) je klimatizovaný, složený ze dvou ložnic: první ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se třemi lůžky a obývací místnost s rozkládacím 1 1/2lůžkem . Je zde plně vybavená kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa. Vedle mobilhomu je prostor pro parkování.

Virtuální prohlídka

Mobilní dům pro 5-7 os. (32 m2)

Mobilní dům pro 5-7 os. (32 m2) je klimatizovaný, složený ze dvou ložnic: první ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se třemi lůžky a obývací místnost s rozkládacím 1 a 1/2 lůžkem . Je zde plně vybavená kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Mobilhome má dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. K příjemnému posezení je k dispozici vlastní terasa, která je přepažená. (Spojení dvoulůžkového a pětilůžkového mobilhomu, tak jak je vidět na virtuální prohlídce). Vedle mobilhomu je prostor pro parkování.

Virtuální prohlídka